شنبه , شهریور ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / فيلم٬ سينما٬ تئاتر / لارس و دختر واقعی

لارس و دختر واقعی

هوای سرد زمستانی و برف. لارس پشت پنجره گاراژ خانه پدری (که حالا اتاق و محل خواب اوست) ایستاده و به بیرون خیره شده. زن برادرش از خانه کناری خارج میشود و در حالی که از سرما میلرزد خودش را به پنجره اتاق لارس میرساند. دستهایش را محکم به خودش چسبانده تا از سرما نلرزد. لارس را به صبحانه دعوت میکند. لارس فقط نگاه میکند.

– لارس، عزیزم، دلمون واست تنگ شده. داداشت دوست داره با تو باشه. بیا صبحانه آماده کردم. لارس…لارس….

فیلم دنیای غریبی دارد. آدمها همه واقعی اند. عروسکها هم واقعی به نظر میرسند. همه چیز واقعی است اما در هاله ای از خیال پیچیده شده. لارس یک انسان است و یک برادر و یک کارمند معمولی. او دوست دارد عاشق شود، زندگی کند، به مهمانی برود و گاهی با معشوقش درد دل کند و او را ببوسد. او دوست دارد واقعی باشد ولی واقعیت را نمی شناسد. و همه اهالی این شهر فرشته اند. انسانند ولی پاک و مهربان و ازخودگذشته و فهمیده و …شبیه فرشته ها. و در نهایت، لارس گمشده اش را میابد. زندگی اش چهره عوض میکند. شهد شادی را میچشد و عشق را و با هم بودن را…حالا، او وارد یک زندگی واقعی شده با یک معشوقه واقعی، غافل از اینکه بداند….

از دیدن این فیلم واقعا لذت بردم. امیدوارم ساعتی وقت اضافه داشته باشید تا فارق از دغدغه های روزمره، بنشینید و این فیلم رو تماشا کنید. بعد از تماشای فیلم، شاید خیلی از مفاهیم و معناها جای خودشون رو تو ذهن پرمشغله مون پیدا کنند.

مطلب پیشنهادی

lisbon

لیزبن (Lisbon)

جغرافیا پرتقال را امروز با فوتبال و کریس رونالدو می شناسند. این کشور حدود ۱۰ …

3 دیدگاه

  1. امیر جون
    اسم انگلیسی فیلم رو هم بنویس که پیداش کنیم

  2. oh sorry man, you are right, I had to make a link. here goes: Lars and the real girl
    http://www.imdb.com/title/tt0805564/

  3. آقا مهدی پیداش کردی منم میخوام! گفته باشم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *